KONST / Litografier / Färglitografi 12113076
nr 1211 3076
Lasse Hejll
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Flykt". Signerad, daterad 1981, numrerad 450-upplaga. Motivet: 53x77 cm
Lasse Hejll, svensk bildkonstnär född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:26:31
500 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
22 okt